Про нас

Дистрибуція Італійських кавових брендів на території України

Продукт торгової марки ТМ «ON Coffee» новий на Українському ринку HoReCa.

Всесвітньо відомі брендни допомагають нам створити незабутні відчуття від знайомства з кавою.

Розробка як торгівельної марки так і продукту, почалася в 2012 році на замовлення ТОВ «СВ-Груп-А», на базі компанії Procaffe SpA (компанія входить в п'ятірку найбільших виробників і експортерів італійської кави-еспресо в Європі) за участю, одного з кращих дизайнерських агентств Італії, V12DESIGN.

Основною концепцією ТМ «ON Coffee» було обрано мінімалізм в дизайні і доступність в ціні.

Рекламний слоган ТМ «ON Coffee»: «Accendi L'Aroma» дослівний переклад «Відкрий аромат кави, що вмикає».

При складанні, фахівцями компанії Procaffe SpA купажу кавових сумішей, враховувалися тенденції і переваги споживачів кави в Україні. Високотехнологічне обладнання і особлива пакувальна технологія, компанії Procaffe SpA, сприяють тому, що кава ТМ «ON Coffee» протягом тривалого часу зберігає свій смак, аромат і якість.

Одне і те ж блюдо, приготоване різними людьми, часто буває різним на смак.

Хороший кухар без сумніву видасть видатний результат, в той час як недосвідчений навряд чи зможе.

Чудовий еспресо схожий на унікальний рецепт страви. Зварити каву – це одне, в той час, як зовсім інше – створити по-справжньому унікальний напій, будучи професійним бариста. Наша мета – гарантувати чудовий результат. Саме тому ми консультуємо наших покупців і партнерів, як готувати чудовий еспресо, капучіно та інші напої на основі еспрессо. Ми надаємо інформацію по обладнанню та роботу з ним. Варто відзначити, що особлива увага приділяється творчості. Тут артистизм стоїть вище конкуренції. А навички комунікації, дозволяють створювати для клієнта відчуття дому, в той час, коли він заходить в бар всього лише на чашку кави.